Hero Image

ŚWIĘTUJEMY URODZINY!

 

120 lat P&C - 120 lat zaangażowania, ducha zespołowego i spójności

 

Bliscy, różnorodni, nowocześni, międzypokoleniowi - oto obraz P&C. Pod hasłem „Joining Hands” celebrujemy różnorodność, która tworzy naszą firmę. Bliscy, różnorodni, nowocześni, międzypokoleniowi - oto obraz P&C. Pod hasłem „Joining Hands” celebrujemy różnorodność, która tworzy naszą firmę. Zapytaliśmy naszych pracowników, co łączą z P&C. I to była wasza odpowiedź:

120 lat Wideo
NASZE WARTOŚCI

NASZE WARTOŚCI

Jako międzynarodowa firma odzieżowa oferujemy przyjazną i otwartą atmosferę pracy, różnorodność zadań oraz płaskie struktury hierarchiczne z możliwością ich indywidualnego kształtowania. Postrzegamy się jako zespół różnych osobowości, które łączy zaangażowanie i pasja. Cenimy i wspieramy indywidualne aspiracje naszych pracowników. Jednocześnie kierujemy się zasadą: pracujemy razem, pracujemy dla nas.

TWOJE KORZYŚCI

TWOJE KORZYŚCI

Zależy nam na naszych pracownikach. Chcemy, aby praca w P&C rozwijała i sprawiała przyjemność. Właśnie dlatego stworzyliśmy rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych. Osoby pracujące u nas mogą korzystać z różnego rodzaju benefitów – od rabatów na zakupy aż po zniżki na wynajem samochodów.

Udało nam się wzbudzić twoje zainteresowanie? Przeglądaj wolne stanowiska:
podziel się