International Deutschland Österreich Polska

Kariera w sprzedaży

Zastępca kierownika działu

Najważniejsze informacje

Zakończyłeś już swoją edukację? Masz doświadczenie zawodowe w branży usługowej? Szukasz nowych wyzwań? Aplikuj na stanowisko zastępcy kierownika działu w jednym z naszych sklepów.

Czego od Ciebie oczekujemy?
Szukamy osób posiadających pierwsze doświadczenia zawodowe w sprzedaży detalicznej (najlepiej w branży modowej, sektorze usług lub tych, którzy mają za sobą praktyki w wymienionych dziedzinach). A także osób zainteresowanych modą, które potrafią pracować w zespole i lubią kontakt z klientem.
Czekają na Ciebie odpowiedzialne zadania w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
W P&C osoby dotychczas niezwiązane z branżą modową mają możliwość rozpoczęcia swojej kariery.
Kiedy możesz zacząć pracę?
W dowolnym momencie w ciągu roku.

Gdzie będziesz pracował?
W jednym z naszych sklepów.

Kiedy możesz aplikować?
2–3 miesiące przed wybraną przez Ciebie datą rozpoczęcia pracy.

W jaki sposób aplikować?
Przez formularz aplikacyjny online.

Opiekun projektu:
Marta Kot

Zadania & szkolenia

Każda osoba obejmująca stanowisko zastępcy kierownika, bez względu na posiadane doświadczenie w branży modowej, jest przygotowywana do pełnionego stanowiska.

Plan szkoleń uzgadniamy indywidualnie – w zależności od posiadanego doświadczenia obejmuje on seminaria wewnętrzne np. z zakresu zarządzania towarem lub zasad przywództwa. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do pracy na konkretnym stanowisku, które trwają od 6 do 8 tygodni i są dostosowane do potrzeb osób zarządzających działem. Uzupełniamy je także o część teoretyczną, która odbywa się w Wiedniu.

Proces rekrutacji

Aplikuj online: prześlij nam swój list motywacyjny, CV oraz odpowiednie dyplomy i świadectwa.

1_sichtung_icons_889243873_1892565895_2096242588.png

Okres oczekiwania na odpowiedź wynosi ok. 10 dni roboczych.

2_rueckmeldung_icons_557877465_1845219085.png

Udzial w wywiadzie wideo

videointerview_icons_530929689_1002290111.png

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem

3_interview_icons_1120572095_1376645374.png

Dzień informacyjny w jednym z naszych sklepów

4_praxistag_icons_2077587122_1207929926.png

Rozmowa kwalifikacyjna z rekruterem i country managerem

5_unternehmensleitung_icons_1210852976_2097549076.png

Otrzymanie propozycji umowy

6_vertragsangebot_icons_1434880747_403523920.png

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie powinienem posiadać kwalifikacje, aby ubiegać się o pracę w P&C?

Jeżeli chcesz ubiegać się o pracę w P&C, jest kilka elementów, na które musisz zwrócić uwagę. Posiadasz doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w handlu detalicznym odzieżą np. jako sprzedawca lub menedżer mniejszego sklepu? Masz zmysł estetyczny i wyczucie stylu? Jesteś osobą zaangażowaną i ambitną? Potrafisz samodzielnie myśleć i działać? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na większość tych pytań, to wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie!

Jak wyglądają szkolenia wstępne?

Intensywne szkolenie przygotowujące do pracy trwa od 12 do 16 miesięcy. W tym czasie zyskasz doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i całym sklepem. Równolegle odbędziesz szkolenie w ramach kursów modułowych i seminariów.

Jakie będę miał możliwości rozwoju?

Po odbyciu intensywnego szkolenia przygotowującego, podejmiesz pracę jako kierownik działu oraz przejmiesz odpowiedzialność za uzyskiwane wyniki i za podlegający Ci personel. W P&C masz możliwość regularnego korzystania z oferty Akademii P&C, która pozwoli Ci nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Dotyczy to zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

Czy możliwa jest relokacja za granicę?

Tak. Jeżeli chcesz pracować za granicą i posiadasz odpowiednie kwalifikacje językowe, uwzględnimy to w Twoim planie rozwoju. Oczywiście zapewnimy Ci również wsparcie w formie kursów językowych oraz szkoleń dotyczących kultury danego kraju.
Jesteś osobą asertywną i posiadasz doświadczenie zawodowe w branży modowej? Szukasz pracy, w której masz szansę na szybki awans i możesz liczyć na sprawiedliwe wynagrodzenie? W P&C cały czas poszukujemy odpowiedzialnych profesjonalistów otwartych na codzienne wyzwania, jakie niesie za sobą kierowanie zespołem. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową lub za pośrednictwem formularza online.

Praca w dziale sprzedaży w Peek & Cloppenburg

Skończyłeś swoją edukację? Jesteś zmotywowany? Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub w innej pokrewnej branży związanej z modą? Na pewno odnajdziesz się w firmie P&C! Szukamy osób takich jak Ty – z dyplomem ukończenia studiów wyższych, pełnych zapału do pracy, które potrafią efektywnie i samodzielnie wykonywać powierzone im zadania.

W każdej chwili możesz aplikować na następujące stanowiska w sprzedaży detalicznej:

  • zastępca kierownika działu,
  • kierownik działu,
  • menedżer sklepu.

Perspektywy kariery w P&C

Nieważne, jak wysokie stanowisko obejmiesz dołączając do naszej firmy. W Peek & Cloppenburg zawsze możesz wspiąć się wyżej. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz możliwość kreowania kariery według własnego uznania. Masz szansę zmierzyć się z różnymi zadaniami i jednocześnie pomóc firmie w osiągnięciu sukcesu, wykorzystując swoje mocne strony. Praca na stanowisku country managera w krajach Europy Środkowo-Wschodniej to zaledwie jedna z wielu ścieżek, jaką możesz obrać.

Prowadzimy następujące kursy doszkalające:
  • od 6 do 8 tygodni dla zastępcy kierownika działu,
  • od 12 do 16 tygodni dla kierownika działu,
  • 6 miesięcy dla menedżera sklepu.

Zapewniamy, że po odbyciu kursu obejmiesz odpowiedzialną funkcję w jednym z naszych sklepów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej lub w centrali Peek & Cloppenburg w Wiedniu.
Podziel się