International Deutschland Österreich Polska

NAGRODY DLA PRACODAWCÓW

CO INNI O NAS MYŚLĄ

Nasza firma regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia za podejście do pracownika i jego kariery zawodowej. Jesteśmy dumni z uznania następujących instytutów i platform:

Trendence Top 100 Employers (Business and Engineering Edition)

tgrad17_at_siegel_top100_quer_rgb_155857048.png Zestawienie „Graduate Barometer” firmy Trendence Institut GmbH powstaje w oparciu o badania przeprowadzane wśród niemieckich absolwentów. Są oni pytani o preferencje i priorytety związane z ich przyszłą karierą zawodową.

Universum

badges_2017_austria_austria_193207106.png Firma konsultingowa Universum Communications nagradza najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Austrii. Pyta studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, inżynieryjnych, ścisłych i przyrodniczych o ich preferencje dotyczące przyszłego pracodawcy oraz branży, z którą chcieliby związać swoją przyszłość.

Career’s Best Recruiters

logo-gold-615x260_944629412.png Career’s Best Recruiters w oparciu o cztery filary rekrutacji bada jakość procesu w 1000 niemieckich i austriackich przedsiębiorstwach i instytucjach działających w 23 branżach. Ich znak jakości to uznana nagroda przyznawana firmom dbającym o zapewnienie wysokich standardów w procesach rekrutacyjnych. Kandydaci mogą być pewni, że proces rekrutacji w będzie przebiegał w życzliwej i pełnej wzajemnego szacunku atmosferze. Zajmując 6. miejsce w rankingu, Peek & Cloppenburg został wyróżniony złotą odznaką.
Podziel się