International Deutschland Österreich Polska

Twoje korzyści

Zalety pracy w P&C

Zależy nam na naszych pracownikach. Chcemy, aby praca w P&C rozwijała i sprawiała przyjemność. Właśnie dlatego stworzyliśmy rozbudowany pakiet świadczeń dodatkowych. Osoby pracujące u nas mogą korzystać z różnego rodzaju benefitów – od rabatów na zakupy aż po zniżki na wynajem samochodów.

Akademia

academy_471225345.png Wiemy, jak ważny jest rozwój zawodowy. Dla naszych pracowników przygotowaliśmy bogaty pakiet seminariów i warsztatów wewnętrznych, które dopasowujemy indywidualnie do potrzeb konkretnych grup docelowych.

Indywidualne planowanie kariery

individuelle_karriereplanung_973657668.png Każdy pracownik jest dla nas ważny. Pomagamy w indywidualnym planowaniu ścieżki kariery, wspieramy rozwój osobisty, prowadzimy np. rozmowy okresowe z działem HR. Statystyki potwierdzają, jak istotny jest dla nas rozwój naszych pracowników. 80% stanowisk kierowniczych obsadzamy w ramach rekrutacji wewnętrznych.

Studia i praca

141125_hr_benefits_icon_studium_1181640270.png Chcemy, aby nasi pracownicy realizowali się zawodowo i naukowo, dlatego wspieramy ich aspiracje.
Oferujemy modele, które pozwalają na połączenie pracy zawodowej ze studiami. Nieważne czy są to studia licencjackie, magisterskie czy doktoranckie. Nasi pracownicy mogą zawrzeć z nami indywidualne porozumienie, które pozwoli na uzyskanie dyplomu.

Zniżki pracownicze

141125_hr_benefits_icon_personalrabatt.png To, co najmocniej łączy firmę P&C z pracownikami, to pasja do mody. Dlatego każdemu pracownikowi oferujemy atrakcyjne zniżki na zakupy we wszystkich naszych sklepach.
Podziel się