Hero Image

Nasze wartości

 

Zapewniamy ekscytujące i zróżnicowane środowisko pracy, a Ty podejmując odpowiedzialność już od pierwszego dnia staniesz się jego częścią. Każdy, kto rozpoczyna pracę w P&C, szybko docenia połączenie dwóch wartości – koleżeńskich relacji z praktycznym podejściem do pracy. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, w którym każdy zakasuje rękawy. Pracują z nami ludzie o różnych osobowościach, których łączy zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy. Trzymamy się razem – i jest to dla nas równie ważne co indywidualne zaangażowanie i wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy. Te szczególne relacje międzyludzkie, sprawiają, że P&C wyróżnia się spośród innych. Ponadto pragniemy wspierać naszych pracowników, aby mogli oni w pełni wykorzystać swój potencjał. Dlatego zapewniamy im najlepsze możliwości kształcenia i doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet korzyści.

DZIAŁAJ & ZACHWYCAJ

DZIAŁAJ & ZACHWYCAJ

Moda to branża, w której pracujemy, a estetyka jest pasją, którą podzielają wszyscy pracownicy P&C. Kluczem do naszego sukcesu jest nie tylko solidne, stale rozwijające się przedsiębiorstwo. Równie istotne jest myślenie biznesowe oraz działanie oparte na danych liczbowych, które stanowią podstawę do podejmowania decyzji. Zakodowane w naszym firmowym DNA głębokie zrozumienie reguł handlu stwarza nieograniczoną przestrzeń dla innowacyjności, a połączenie świadomości estetycznej i przedsiębiorczości daje szansę rozwinięcia pełnego potencjału naszej firmy.
IDŹ NA PRZÓD & CHROŃ TO, CO NAJLEPSZE​​​​​​​

IDŹ NA PRZÓD & CHROŃ TO, CO NAJLEPSZE

Branża mody i sektor handlowy podlegają ciągłym zmianom, które nie sposób porównać ze zmianami zachodzącymi w jakiejkolwiek innej dziedzinie biznesu. Mimo to od ponad 110 lat nasza firma przeżywa stały, zrównoważony wzrost. A oto, co nas wyróżnia: działamy w sposób zaplanowany i świetnie rozumiemy, jak rozwija się branża mody. Jednocześnie stale podążamy naprzód – chroniąc to, co najlepsze, i nieustannie spoglądając w przyszłość.

PRÓBUJ ZROZUMIEĆ & ZMIENIAJ​​​​​​​

PRÓBUJ ZROZUMIEĆ & ZMIENIAJ

P&C podejmuje działania na wielu płaszczyznach, dzięki czemu otwierają się przed nami różnorodne możliwości – zarówno w sferze zakupów, jak i sprzedaży, na poziomie centrali, jak również w naszych licznych spółkach córkach. Wymiana informacji ze wszystkimi zespołami zaangażowanymi w projekt oraz współpraca wielu fachowców z różnych dziedzin pozwalają nam sprostać stawianym przed nami wyzwaniom i wspólnie opracowywać najlepsze rozwiązania.

PRACUJ ZESPOŁOWO & DAWAJ Z SIEBIE WSZYSTKO​​​​​​​

PRACUJ ZESPOŁOWO & DAWAJ Z SIEBIE WSZYSTKO

Każdy, kto rozpoczyna pracę w P&C, szybko docenia połączenie dwóch wartości – koleżeńskich relacji z praktycznym podejściem do pracy. Pracują z nami ludzie, których łączy zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy. Trzymamy się razem – i jest to dla nas równie ważne co indywidualne zaangażowanie, gotowość do podejmowania odpowiedzialnych zadań i wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy.

Nasze wartości

Wszystkim w P&C przyświeca jeden cel: pełna satysfakcja oraz zadowolenie klienta. Nasz sukces budujemy w oparciu o ponadprzeciętne wyniki naszych pracowników oraz o zdolności przywódcze kadry kierowniczej.
Uważamy, że należy:

Atmosfera pracy

Zadbać o atmosferę – powinna sprzyjać zaangażowaniu pracowników.

Styl zarządzania

Mądrze zarządzać zespołem, być życzliwym i stawiać na wzajemny szacunek.

Niezależność

Pomagać swoim pracownikom w rozwoju umiejętności, pozwalać im na wzięcie pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania. A przy tym być otwartym na ich pomysły i sugestie.

Wizje

Wspólnie z zespołem wyznaczać cele, a następnie motywować pracowników do ich realizacji w 100%.

Pomysły

Zachęcać pracowników do większego zaangażowania w procesy decyzyjne. Uzasadniać i wyjaśniać podjęte przez siebie decyzje.

Komunikacja

Pracować nad skuteczną komunikacją w zespole. Zwracać uwagę na wymianę informacji.

Praca zespołowa

Pokazywać, że praca zespołowa to podstawa sukcesu. Umacniać poczucie przynależności do zespołu.

Sprawiedliwość

Sprawiedliwie oceniać wyniki pracowników, ich zachowanie i osiągane przez nich rezultaty. Doceniać poświęcenie oraz osiągnięcia.

Talenty

Motywować i wspierać rozwój szczególnie utalentowanych i wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany?
podziel się