Hero Image

Assistant Department Manager

 

Zakończyłeś już swoją edukację? Masz doświadczenie zawodowe w branży usługowej? Szukasz nowych wyzwań? Aplikuj na stanowisko zastępcy kierownika działu w jednym z naszych sklepów.

Podsumowanie

Data rozpoczęcia:

W dowolnym momencie w ciągu roku

Miejsce pracy:

W jednym z naszych sklepów

Okres składania aplikacji:

2–3 miesiące przed wybraną przez Ciebie datą rozpoczęcia pracy

Pnij się po szczeblach kariery z Peek & Cloppenburg

Wymagania

  • Szukamy osób posiadających pierwsze doświadczenia zawodowe w sprzedaży detalicznej (najlepiej w branży modowej, sektorze usług lub tych, którzy mają za sobą praktyki w wymienionych dziedzinach). A także osób zainteresowanych modą, które potrafią pracować w zespole i lubią kontakt z klientem.
  • Czekają na Ciebie odpowiedzialne zadania w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • W P&C osoby dotychczas niezwiązane z branżą modową mają możliwość rozpoczęcia swojej kariery.

Zadania & szkolenia

Każda osoba obejmująca stanowisko zastępcy kierownika, bez względu na posiadane doświadczenie w branży modowej, jest przygotowywana do pełnionego stanowiska.

Plan szkoleń uzgadniamy indywidualnie – w zależności od posiadanego doświadczenia obejmuje on seminaria wewnętrzne np. z zakresu zarządzania towarem lub zasad przywództwa. Prowadzimy również szkolenia przygotowujące do pracy na konkretnym stanowisku, które trwają od 6 do 8 tygodni i są dostosowane do potrzeb osób zarządzających działem. Uzupełniamy je także o część teoretyczną, która odbywa się w Wiedniu.

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie powinienem posiadać kwalifikacje, aby ubiegać się o pracę w P&C?

Jeżeli chcesz ubiegać się o pracę w P&C, jest kilka elementów, na które musisz zwrócić uwagę. Posiadasz doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w handlu detalicznym odzieżą np. jako sprzedawca lub menedżer mniejszego sklepu? Masz zmysł estetyczny i wyczucie stylu? Jesteś osobą zaangażowaną i ambitną? Potrafisz samodzielnie myśleć i działać? Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie na większość tych pytań, to wygląda na to, że szukamy właśnie Ciebie!

Jak wyglądają szkolenia wstępne?

Intensywne szkolenie przygotowujące do pracy trwa od 12 do 16 miesięcy. W tym czasie zyskasz doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i całym sklepem. Równolegle odbędziesz szkolenie w ramach kursów modułowych i seminariów.

Jakie będę miał możliwości rozwoju?

Po odbyciu intensywnego szkolenia przygotowującego, podejmiesz pracę jako kierownik działu oraz przejmiesz odpowiedzialność za uzyskiwane wyniki i za podlegający Ci personel. W P&C masz możliwość regularnego korzystania z oferty Akademii P&C, która pozwoli Ci nieustannie podnosić swoje kwalifikacje. Dotyczy to zarówno wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej.

Czy możliwa jest relokacja za granicę?

Tak. Jeżeli chcesz pracować za granicą i posiadasz odpowiednie kwalifikacje językowe, uwzględnimy to w Twoim planie rozwoju. Oczywiście zapewnimy Ci również wsparcie w formie kursów językowych oraz szkoleń dotyczących kultury danego kraju.

Kontakt

Anna Parowinska
Anna Parowinska

Rekrutacja i rozwój kariery (zastępców) kierowników działów

Regiony: Polska, Litwa, Łotwa

Wolne stanowiska w sklepach w Twoim regionie

Jesteś osobą asertywną i posiadasz doświadczenie zawodowe w branży modowej? Szukasz pracy, w której masz szansę na szybki awans i możesz liczyć na sprawiedliwe wynagrodzenie? W P&C cały czas poszukujemy odpowiedzialnych  profesjonalistów otwartych na codzienne wyzwania, jakie niesie za sobą kierowanie zespołem. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową lub za pośrednictwem formularza online.

Praca w dziale sprzedaży w Peek & Cloppenburg

Skończyłeś swoją edukację? Jesteś zmotywowany? Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub w innej pokrewnej branży związanej z modą? Na pewno odnajdziesz się w firmie P&C!
Szukamy osób takich jak Ty – z dyplomem ukończenia studiów wyższych, pełnych zapału do pracy, które potrafią efektywnie i samodzielnie wykonywać powierzone im zadania.

W każdej chwili możesz aplikować na następujące stanowiska w sprzedaży detalicznej:

  • zastępca kierownika działu,
  • kierownik działu,
  • General Sales Manager

Perspektywy kariery w P&C

Nieważne, jak wysokie stanowisko obejmiesz dołączając do naszej firmy. W Peek & Cloppenburg zawsze możesz wspiąć się wyżej. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz możliwość kreowania kariery według własnego uznania. Masz szansę zmierzyć się z różnymi zadaniami i jednocześnie pomóc firmie w osiągnięciu  sukcesu, wykorzystując swoje mocne strony.
Praca na stanowisku regional sales managera w krajach Europy Środkowo-Wschodniej to zaledwie jedna z wielu ścieżek, jaką możesz obrać.

Prowadzimy następujące kursy doszkalające:

  • od 6 do 8 tygodni dla zastępcy kierownika działu,
  • od 12 do 16 tygodni dla kierownika działu
  • 6 miesięcy dla menedżera sklepu.

Zapewniamy, że po odbyciu kursu obejmiesz odpowiedzialną funkcję w jednym z naszych sklepów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej lub w centrali Peek & Cloppenburg w Wiedniu.

podziel się