Hero Image

Nagrody i wyróznienia

 

Nasza firma regularnie otrzymuje nagrody i wyróżnienia za podejście do pracownika i jego kariery zawodowej. Jesteśmy dumni z uznania następujących instytutów i platform:

Award TrendenceTrendence Top 100 Employers (Business and Engineering Edition)

Zestawienie „Graduate Barometer” firmy Trendence Institut GmbH powstaje w oparciu o badania przeprowadzane wśród niemieckich absolwentów. Są oni pytani o preferencje i priorytety związane z ich przyszłą karierą zawodową.

Award Most attractive employers AustriaUniversum 

Firma konsultingowa Universum Communications nagradza najbardziej atrakcyjnych pracodawców w Austrii. Pyta studentów kierunków ekonomicznych, informatycznych, inżynieryjnych, ścisłych i przyrodniczych o ich preferencje dotyczące przyszłego pracodawcy oraz branży, z którą chcieliby związać swoją przyszłość.

Award Career's best recruitersCareer's Best Recruiters

Career’s Best Recruiters w oparciu o cztery filary rekrutacji bada jakość procesu w 1000 niemieckich i austriackich przedsiębiorstwach i instytucjach działających w 23 branżach. Ich znak jakości to uznana nagroda przyznawana firmom dbającym o zapewnienie wysokich standardów w procesach rekrutacyjnych. Kandydaci mogą być pewni, że proces rekrutacji w będzie przebiegał w życzliwej i pełnej wzajemnego szacunku atmosferze. Zajmując 6. miejsce w rankingu, Peek & Cloppenburg został wyróżniony złotą odznaką.

podziel się