Hero Image

Department Manager

 

Potrzebujemy ciekawych osobowości do realizacji ambitnych zadań i celów. Szukamy tych pełnych zapału, pewnych siebie, mających odwagę wybierać inne, alternatywne ścieżki. Zależy nam na menedżerach z branży modowej, ale także osobach związanych z usługami.

Podsumowanie

Data rozpoczęcia:

W dowolnym momencie w ciągu roku.

Miejsce pracy:

W jednym z naszych sklepów

Okres składania aplikacji:

2–3 miesiące przed wybraną przez Ciebie datą rozpoczęcia pracy

Pnij się po szczeblach kariery z Peek & Cloppenburg

Wymagania

 • Posiadasz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku?
 • Wykazujesz się inicjatywą, lubisz pracować w zespole, jesteś zaangażowany i zmotywowany?
 • Chcesz odnieść sukces zawodowy?
 • Masz doskonałe wyczucie stylu i orientujesz się w obecnych trendach?
 • Dobrze się czujesz w roli lidera, a przy okazji lubisz podejmować wyzwania wspólnie ze swoim zespołem?

Szukamy takiej osoby jak Ty!

Wideo: Wywiad

Najczęściej Zadawane Pytania

Jakie kwalifikacje powinienem posiadać, aby pracować w sprzedaży?

Posiadasz doświadczenie na stanowisku menedżerskim w sprzedaży, najlepiej w handlu detalicznym odzieżą? Zajmowałeś się nadzorem nad obrotami i zatrudnieniem? Masz zmysł estetyczny i dobre wyczucie stylu? Jesteś osobą zaangażowaną, dynamiczną i ambitną? Umiesz samodzielnie realizować powierzone zadania? Szukamy takiej osoby jak Ty!

Jak wyglądają szkolenia firmowe?

Szkolenia trwają od 4 do 6 miesięcy. W tym czasie zostaniesz przygotowany do objęcia funkcji kierownika działu w jednym z naszych sklepów. Wykonując nowe zadania, będziesz rozwijał swoje kompetencje i przejmował coraz większą odpowiedzialność. Równocześnie przejdziesz szkolenie w ramach kursów modułowych prowadzonych w języku angielskim w naszej centrali w Wiedniu lub Düsseldorfie. Po zakończeniu okresu szkoleniowego będziesz odpowiedzialny za dział sprzedaży.

Jakie będę miał możliwości rozwoju?

P&C dopasowuje indywidualnie ścieżkę rozwoju w zależności od Twoich preferencji. Rozpoczniesz pracę na stanowisku kierownika działu, później możesz na przykład kontynuować karierę jako retail buyer lub menedżer sklepu w swoim kraju. Jeżeli jesteś otwarty na relokację, w naszych sklepach za granicą czekają na Ciebie nowe możliwości.

Czy możliwa jest relokacja za granicę?

Oczywiście, jeżeli chcesz pracować za granicą i posiadasz odpowiednie kwalifikacje językowe, uwzględnimy to w Twoim planie rozwoju. Zapewnimy Ci również wsparcie w formie kursów językowych oraz szkoleń dotyczących kultury danego kraju.

Kontakt

Anna Parowinska
Anna Parowinska

Rekrutacja i rozwój kariery (zastępców) kierowników działów

Regiony: Polska, Litwa, Łotwa

Wolne stanowiska w sklepach w Twoim regionie

Jesteś osobą asertywną i posiadasz doświadczenie zawodowe w branży modowej? Szukasz pracy, w której masz szansę na szybki awans i możesz liczyć na sprawiedliwe wynagrodzenie? W P&C cały czas poszukujemy odpowiedzialnych  profesjonalistów otwartych na codzienne wyzwania, jakie niesie za sobą kierowanie zespołem. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do składania aplikacji drogą mailową lub za pośrednictwem formularza online.

Praca w dziale sprzedaży w Peek & Cloppenburg

Skończyłeś swoją edukację? Jesteś zmotywowany? Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub w innej pokrewnej branży związanej z modą? Na pewno odnajdziesz się w firmie P&C!
Szukamy osób takich jak Ty – z dyplomem ukończenia studiów wyższych, pełnych zapału do pracy, które potrafią efektywnie i samodzielnie wykonywać powierzone im zadania.

W każdej chwili możesz aplikować na następujące stanowiska w sprzedaży detalicznej:

 • zastępca kierownika działu,
 • kierownik działu,
 • General Sales Manager

Perspektywy kariery w P&C

Nieważne, jak wysokie stanowisko obejmiesz dołączając do naszej firmy. W Peek & Cloppenburg zawsze możesz wspiąć się wyżej. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, ponadprzeciętne wynagrodzenie oraz możliwość kreowania kariery według własnego uznania. Masz szansę zmierzyć się z różnymi zadaniami i jednocześnie pomóc firmie w osiągnięciu  sukcesu, wykorzystując swoje mocne strony.
Praca na stanowisku regional sales managera w krajach Europy Środkowo-Wschodniej to zaledwie jedna z wielu ścieżek, jaką możesz obrać.

Prowadzimy następujące kursy doszkalające:

 • od 6 do 8 tygodni dla zastępcy kierownika działu,
 • od 12 do 16 tygodni dla kierownika działu
 • 6 miesięcy dla menedżera sklepu.

Zapewniamy, że po odbyciu kursu obejmiesz odpowiedzialną funkcję w jednym z naszych sklepów na terenie Europy Środkowo-Wschodniej lub w centrali Peek & Cloppenburg w Wiedniu.

podziel się