Hero Image

More Store Positions

Szukamy osób pewnych siebie, nie bojących się nowych wyzwań. Oferujemy pracę zarówno w pełnym, jak i w niepełnym wymiarze godzin – w zależności od preferencji. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie. Jeżeli dla Ciebie też, kliknij „Aplikuj”!

Podsumowanie

Data rozpoczęcia:

W dowolnym momencie w ciągu roku

Zakres obowiązków:
  • Sales assistance
  • Cash desk & wrapping counter
  • Decoration
  • Internal logistics
Okres składania aplikacji:

2–3 miesiące przed deklarowanym terminem rozpoczęcia pracy

Miejsce pracy:

W jednym z naszych sklepów

Pnij się po szczeblach kariery z Peek & Cloppenburg

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Doświadczenia w sprzedaży detalicznej,
  • elastyczności pod względem godzin pracy,
  • ukierunkowania na klienta, umiejętności działania w zespole i wyczucia stylu.

Oferujemy

  • stabilną i atrakcyjną pracę,
  • wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i uzyskiwanych wyników,
  • bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych,
  • indywidualne planowanie kariery,
  • duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie.

Wolne stanowiska w sklepach w Twoim regionie

podziel się