Hero Image

Cele korporacyjne

 

Chcemy być sklepem odzieżowym dla wszystkich klientów, którzy szczególnie cenią sobie styl i elegancję.

W związku z tym kierujemy się następującymi zasadami:

Niezawodność

Prowadzimy odpowiedzialną politykę korporacyjną. Jesteśmy marką niezawodną, która konsekwentnie realizuje wyznaczane sobie cele. Budujemy trwałe relacje wewnętrzne i zewnętrzne.

Rentowność

Chcemy być najlepsi w branży. Podejmujemy działania ukierunkowane na wyniki i zyski.

Wzrost

Umacniamy naszą pozycję na rynku. Rozwijamy się dynamicznie, cały czas rozbudowując sieć sklepów w Europie. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, ponieważ poczucie bezpieczeństwa naszych pracowników jest dla nas najważniejsze. Wiemy, że to klucz do sukcesu.

Lifestyle

Wykorzystując reklamę i prezentując produkty, chcemy informować, kształtować gusty, trendy. Zachowujemy jednocześnie równowagę między ceną a jakością.

Asortyment

Oferujemy asortyment wysokiej jakości dostosowany do potrzeb różnych grup klientów. Spełniamy ich oczekiwania jeżeli chodzi o styl i ceny. Chcemy, aby nasi klienci byli świadomymi konsumentami, znali wartości istotne dla marki P&C.

Lokalizacja

Posiadamy sklepy w najlepszych lokalizacjach. Nasze obiekty przyciągają klientów nie tylko nowoczesną architekturą, lecz także atrakcyjnymi wnętrzami. Cały czas zmieniamy swoje usługi tak, aby być numerem jeden w każdym miejscu.

Wydajność

Ulepszamy procesy organizacyjne, systemy informatyczne, inwestujemy w podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników tak, aby jeszcze szybciej i jeszcze lepiej spełniać wymagania naszych klientów.

Pracownicy

Nasi pracownicy to osoby zmotywowane, kompetentne i zorientowane na klientów. Mają wyczucie stylu, są życzliwe i pomocne. Zatrudniamy ambitnych, którzy pragną osiągać sukcesy zawodowe.

Kadra kierownicza

Zatrudniamy osoby z wysokimi kwalifikacjami, które potrafią motywować swoich pracowników i dbają o atmosferę w pracy. Uczymy je, jak wspierać zaangażowanie, budować poczucie lojalności i współodpowiedzialności.

Jesteś zainteresowany?
podziel się