Dorota Kulasza

Store manager, Polska

Dorota Kulesza

„Podoba mi się, że z P&C mogę doskonalić swoje umiejętności i wykazywać się nimi w praktyce”

 

Dlaczego aplikowałaś do P&C?

Zawsze kochałam modę, marzyłam o pracy, która pozwoliłaby mi realizować tę pasję. Jako świeżo upieczona absolwentka podjęłam pracę w sklepie P&C w Polsce. Już wtedy wiedziałam, że chcę związać swoją przyszłość z branżą modową. Marzyło mi się stanowisko menedżerskie. Właśnie dlatego aplikowałam do P&C, który oferuje indywidualnie opracowaną ścieżkę kariery, inwestuje w szkolenia dla swoich pracowników i umożliwia zdobywanie nowej wiedzy.

Czy był jakiś szczególny moment, który uświadomił Ci, że P&C to firma dla Ciebie?

Od momentu kiedy natknęłam się na ofertę pracy w P&C, wiedziałam, że dobrze trafiłam, zarówno pod względem rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Dziś wiem, że była to najlepsza decyzja, jaką tylko mogłam podjąć. Ciekawa jestem, co jeszcze szykuje dla mnie P&C.

Co Ci się podoba w pracy i w Twoich obowiązkach?

W mojej codziennej pracy podoba mi się stały kontakt z ludźmi i praca zespołowa. Przez 3 lata zarządzałam działem w sklepie P&C w Polsce. Czułam wtedy satysfakcję płynącą z wykonywania codziennych zadań. Rozwijające są dla mnie zadania związane z optymalizacją, analizą, visual merchandisingiem. Jako kierownik działu zyskałam cenne doświadczenie, które pomogło mi dostać się tu, gdzie jestem. Objęłam funkcję menedżera sklepu w Rydze i kocham moje nowe stanowisko! Do moich obowiązków należy planowanie, controlling, analiza asortymentu i dbanie o rozwój pracowników. Przy wsparciu mojego zespołu staram się wykorzystywać potencjał sklepu, tworzyć atmosferę, w której nasi klienci czują się swobodnie i z przyjemnością robią zakupy.

W jaki sposób firma P&C przyczyniła się do Twojego rozwoju?

Zawsze mogłam liczyć na wsparcie moich przełożonych. To od nich nauczyłam się zarządzania zespołem. We wrześniu 2013 zostałam zaproszona do udziału w szkoleniu z cyklu „Management Development Programme” w Wiedniu. Dzięki niemu odkryłam moje słabe i mocne strony.
P&C zorganizowało również specjalny kurs dla przyszłych menadżerów. Na tym kursie dowiedziałam się, jaki będzie zakres moich obowiązków i zostałam przygotowana do nowej roli. Doceniam to, że P&C tak dba o swoich pracowników i pomaga im podążać wybraną przez siebie ścieżką kariery.

Jakie są Twoje cele zawodowe?

Od początku mojej przygody w P&C wiedziałam, że pewnego dnia chciałabym zostać menedżerem sklepu. Teraz, gdy już osiągnęłam ten cel, obrałam sobie nowy. Chcę się nauczyć, jak najlepiej wykonywać swoją pracę, pragnę zdobywać nowe doświadczenia, poszerzać swoją wiedzę.

Jakiej rady udzieliłabyś nowym pracownikom firmy P&C?

P&C to doskonały wybór dla kreatywnych, ambitnych, chcących osiągać wysokie wyniki. Jeżeli jesteś taką osobą, koniecznie musisz spróbować swoich sił w P&C.

podziel się