Marta Sukiennik

Kierownik działu, Polska

Marta Sukiennik

Jakie wydarzenie najbardziej wpłynęło na Twoje dotychczasowe życie?

Szczerze mówiąc w ostatnich latach w moim życiu wiele się wydarzyło. Wyszłam za mąż, wkrótce na świat przyjdzie moje pierwsze dziecko. Jeśli chodzi o życie zawodowe, ważnym dla mnie wydarzeniem był awans z zastępcy kierownika działu w Katowicach na stanowisko kierownika działu we Wrocławiu.

Dlaczego złożyłaś aplikację do P&C?

Zawsze postrzegałam P&C jako atrakcyjnego pracodawcę w branży modowej. Chciałam pracować w międzynarodowej firmie oferującej duże możliwości rozwoju. Słyszałam, że P&C inwestuje w swoich pracowników, w ich karierę zawodową. I po ponad dwóch latach pracy w P&C przyznaję, to prawda.

Czy był jakiś szczególny moment, który uświadomił Ci, że P&C to firma dla Ciebie?

Uświadomiłam sobie, że P&C jest firmą dla mnie podczas szkolenia dla kierowników działów. To był taki moment w moim życiu, kiedy bardzo chciałam pogłębiać swoją wiedzę, spotykać nowych ludzi i doskonalić swoje umiejętności. Po wspomnianym szkoleniu zdałam sobie sprawę, że dzięki P&C jest to możliwe. Zyskałam szansę na rozwój zawodowy i osobisty. Okres szkoleń okazał się prawdziwą przygodą.

Co Ci się podoba w pracy i w Twoich obowiązkach?

Praca z klientem daje mi wiele satysfakcji. Podoba mi się, że cały czas mam kontakt z nowymi osobami, moja praca jest przeciwieństwem rutyny. Decyduję o wyborze towaru, śledzę, jak kształtuje się jego sprzedaż. Sprawdzam też, które produkty są popularne, a które nie i na tej podstawie dobieram asortyment. Jednym z moich ulubionych zadań jest aranżacja działu, to pozwala mi wykazać się kreatywnością.

W jaki sposób firma P&C przyczyniła się do Twojego rozwoju?

Jak już wspominałam, firma P&C przyczyniła się zarówno do mojego rozwoju zawodowego, jak i osobistego. Godziny szkoleń zrobiły swoje. Wiedza i nowe umiejętności sprawiły, że dojrzałam i stałam się bardziej pewna siebie. Zaangażowanie P&C w mój rozwój daje mi poczucie bycia naprawdę wartościowym pracownikiem.

Jakie są Twoje cele zawodowe?

Chcę rozwijać mój dział, zwiększać sprzedaż i nadal się szkolić. Staram się budować relacje z moimi pracownikami, dawać im szansę i ich uczyć.

Jakiej rady udzieliłabyś nowym pracownikom firmy P&C?

Bądź sobą i nie bój się ciężkiej pracy, a na pewno daleko zajdziesz w P&C!

podziel się