Tudor Dobre

Store Manager, Rumunii

Tudor Dobre

Jakie wydarzenie najbardziej wpłynęło na Twoje dotychczasowe życie?

Jestem dumny z mojego doświadczenia zawodowego. W branży modowej pracuję już ponad 10 lat. W międzyczasie awansowałem z funkcji asystenta ds. sprzedaży, którą pełniłem jeszcze podczas studiów, na stanowisko kierownika działu w najlepszym sklepie odzieżowym w Rumunii. Kariera w P&C daje możliwość rozwoju osobistego i interakcji z ludźmi z różnych kultur, co sprawia mi ogromną przyjemność.

Dlaczego aplikowałeś do P&C?

Pracując w innej firmie, w tej samej galerii handlowej, często odwiedzałem sklepy P&C. Bardzo spodobało mi się profesjonalne podejście do klienta. Chciałem pracować dla międzynarodowej, wielkiej marki, traktowałem to jak wyzwanie, któremu muszę stawić czoła.

Czy był jakiś szczególny moment, który uświadomił Ci, że P&C to firma dla Ciebie?

Zdałem sobie sprawę, że P&C to właściwy wybór już podczas szkoleń. Dzięki nim zacząłem rozumieć filozofię i wartości firmy takie jak wzajemny szacunek, troska o pracowników, otwartość itp. Kolejnym istotnym czynnikiem była atmosfera. Od razu polubiłem ludzi, z którymi miałem pracować, poczułem, że mogę się wiele od nich nauczyć.

Co Ci się podoba w pracy i w Twoich obowiązkach?

Interesuję się branżą modową, uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego moja praca daje mi satysfakcję. Jestem urodzonym liderem i cenię sobie dobre relacje z pracownikami. Sprawia mi przyjemność, gdy pracuję bezpośrednio w sklepie, ramię w ramię z moim zespołem.

W jaki sposób firma P&C przyczyniła się do Twojego rozwoju?

P&C to dynamicznie rozwijająca się firma, każdego dnia możesz nauczyć się czegoś nowego. Przeszedłem trzymiesięczne szkolenie w trzech różnych krajach i miałem okazję poznać menedżerów różnych sklepów. Każdy z nich inaczej patrzył na niektóre kwestie i miał swój styl zarządzania. Czułem się naprawdę dobrze przygotowany do wykonywania powierzonych mi zadań. Otrzymałem również wsparcie ze strony regional sales managera i moich kolegów.

Jakie są Twoje cele zawodowe?

Pragnę się rozwijać i w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje mi obecne stanowisko. Największym wyzwaniem, z którym muszę się teraz zmierzyć, jest bycie menedżerem nowo otwartego sklepu P&C w Rumunii. Chcę wykorzystać tę szansę.

Jakiej rady udzieliłbyś nowym pracownikom firmy P&C?

Postaraj się zrozumieć wartości P&C i weź je sobie do serca. Pomogą Ci w rozwoju zarówno zawodowym, jak i osobistym. Poważnie podchodź do swojej pracy, bądź otwarty, ambitny i wykaż się inicjatywą. Musisz uwierzyć, że z każdym dniem możesz stawać się coraz lepszy!

podziel się