Hero Image

Studia i program szkoleniowy

 

Masz dość studiowania teorii i czytania trudnych książek? Chciałbyś rozpocząć karierę, sprawdzić się i pokazać na co Cię stać - tak szybko, jak to możliwe? Oferujemy ambitnym studentom i absolwentom możliwość rozpoczęcia swojej drogi zawodowej i awansu, poprzez indywidualny program rozwojowy i dużą odpowiedzialność - od pierwszego dnia. Dowiedz się więcej o naszych Studia Dualne, programach stażowych dla absolwentów i naszych stażach dla studentów.

HIGHLIGHT
Studia Dualne
HIGHLIGHT

Studia Dualne

W Peek & Cloppenburg masz możliwość, by połączyć studia biznesowe z pierwszymi krokami na ścieżce kariery w branży fashion. Czego od Ciebie oczekujemy? Zainteresowania modą, czerpania radości z kontaktu z ludźmi, dobrej znajomości języka angielskiego, elastyczności oraz komunikatywności.

Store Management Programme

Store Management Programme

18 miesięcy, 2 etapy, 1 cel: stań się biznesmenem w naszej firmie - zostań menedżerem sklepu.

Trainee Programme Austria

Program dla stażystów  

Czy ukończyłeś już studia lub kończysz je w najbliższym czasie? Czy masz już jakieś pierwsze doświadczenie zawodowe? Tak? Dowiedz się więcej o naszych programach stażowych w Austrii i Niemczech

 

 

Student Internships at Peek & Cloppenburg

Praktyki studenckie

Chcesz poznać naszą firmę i zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Wszystkie informacje o naszych praktykach w naszych siedzibach w Wiedniu i Düsseldorfie można znaleźć tutaj:

podziel się